Kartę Podarunkową Posnania możesz nabyć:

– Na terenie Posnanii, w Punkcie Info (poziom 0) i zasilić ją wybraną kwotą od 30 zł do 4000 zł płacąc kartą płatniczą oraz gotówką.
Na stronie internetowej i zasilić ją wybraną kwotą od 50 zł do 1000 zł.

Kupując kartę opłacasz tylko kwotę jej zasilenia. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Karta jest aktywna w ciągu 30 minut od jej zasilenia.

Stan środków na karcie możesz sprawdzić:

Na stronie internetowej
– W Punkcie Info Atrium, w Posnanii
– Dzwoniąc na numer biura obsługi klienta: +48 22 490 6923,
– Skanując kod QR dostępny na odwrocie karty.

Karta Podarunkowa Posnania dla pracowników i partnerów biznesowych

Karta Podarunkowa Posnania to doskonały sposób nagradzania oraz motywowania Twoich pracowników. To korzystne rozwiązanie dla Firm: jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych i nie jest obciążona podatkiem VAT, ani składką ZUS.

Korzyści dla Pracownika:

– Dowolna wartość zakupu – zakup nie jest ograniczony nominałem tak jak w przypadku bonów papierowych; na karcie pozostaje kwota niewykorzystana, którą można wydać przy kolejnym zakupie.
– Nieograniczona możliwość wyboru prezentów
– Dowolna liczba transakcji
– Bezpieczeństwo – zgubioną bądź skradzioną kartę można zastrzec kontaktując się z operatorem pod numerem telefonu: 22 490 69 23, środki dostępne na karcie zostaną przetransferowane na nową kartę

Korzyści dla Firmy:

– Wartość przekazanych środków pochodzących z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych nie jest obciążona składką ZUS
– Wartość przekazanych środków stanowi dla firmy koszt uzyskania przychodu
– Wartość przekazanych środków nie podlega ustawie o podatku VAT
Ograniczenie formalności do minimum.

Jak zamówić kartę?
Kartę można kupić bezpośrednio w Punktach Info w Posnanii, złożyć zamówienie na stronie www lub wypełnić formularz, a jego skan przesłać na adres:karta@posnania.eu. W przypadku zamówień otrzymają Państwo notę księgową na kwotę zasilenia zamawianych kart – nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat! Nota może być opłacona gotówką lub kartą płatniczą w Punkcie Info Posnanii (w tym przypadku karty są dostępne od ręki) lub przelewem na numer konta podany na nocie. Po zaksięgowaniu płatności, zamówione karty zostają zasilone, a my informujemy Państwa o możliwości ich odbioru

 

WAŻNE! Karty podarunkowe, których ważność wygasła w okresie 28.12.2020-17.01.2021 zostaną bezpłatnie przedłużone o okres zamknięcia galerii. W tym celu prosimy o skontaktowanie się z operatorem wciągu 2 tygodni licząc od daty otwarcia galerii – tel. 22 490 69 23 wew. 6.