• Dane kontaktowe

    • Adres

      ul. Pleszewska 1

      61-136 Poznań

    • Punkt Informacji

      61 6286527

    • Punkt informacji Concierge

      61 6286529

    • Posnania Premium Lounge

      61 6286528

    • Szatnia i przechowalnia bagażu

      61 6286525

  • Dla prasy

    • Kontakt dla prasy

      Karolina Gajewska karolina.gajewska@qacommunications.com

  • Biuro Dyrekcji Posnanii

    • Recepcja

      recepcja.posnania@apsysgroup.pl

      kontakt@posnania.eu

      61 6286500

    • Marketing

      marketing@posnania.eu

  • Wynajem długoterminowy (lokale)

    • Elżbieta Rek

      erek@apsysgroup.pl

      510 020 056

    • Renata Weikert

      rweikert@apsysgroup.pl

      501 255 034

    • Justyna Wideńska

      jwidenska@apsysgroup.pl

      510 020 017

    • Joanna Nowacka

      jnowacka@apsysgroup.pl

      510 020 018

  • Wynajem krótkoterminowy

    • Wynajem Posnania

      wynajem@posnania.eu

      61 6286500