Parkingi dla rowerów

Właścicieli jednośladów zapraszamy do korzystania z zadaszonych parkingów rowerowych znajdujących się na Plazie, w Al. Komedy oraz przy ul. Brneńskiej. Ponadto na parkingu podziemnym, w strefie różowej znajduje się monitorowany parking rowerowy. Korzystający z parkingu podziemnego mogą nieodpłatnie wypożyczyć zapięcie do swojego jednośladu. Stacje naprawy rowerów znajdują się przed wejściem głównym oraz przy wejściu od strony Ronda Rataje (w Alei Krzysztofa Komedy).

Komunikacja miejska

Dogodny dojazd do Posnanii zapewnia rozbudowana sieć komunikacji publicznej – tramwajowej i autobusowej. Dla osób podróżujących tramwajem najdogodniejszym rozwiązaniem będzie wysiąść na przystanku Kórnicka, przed głównym wejściem, lub przystanku Rondo Rataje i skierować się Aleją Artystów wprost do Posnanii. Podróżujący komunikacją autobusową powinni wysiąść na przystanku Rondo Rataje.

W związku z prowadzonym remontem Ronda Rataje zmienia się siatka połączeń tramwajowych i autobusowych. Aktualny rozkład znajduje się na na stronie:  https://www.mpk.poznan.pl/rozklad-jazdy

Bezpłatny parking

3300 miejsc parkingowych zlokalizowanych na parkingu podziemnym i wielopoziomowym.

We wszystkich strefach parkingu funkcjonuje system informacji o dostępności miejsc, dostępne są wygodne miejsca parkingowe dla rodzin. Parkowanie samochodami z instalacją gazową dozwolone jest na parkingu wielopoziomowym.