Parkingi dla rowerów i hulajnóg elektrycznych

Właścicieli jednośladów zapraszamy do korzystania z zadaszonych parkingów znajdujących się na Plazie, w Al. Komedy oraz przy ul. Brneńskiej. Ponadto na parkingu podziemnym, w strefie różowej znajduje się monitorowany parking rowerowy. Korzystający z parkingu podziemnego mogą nieodpłatnie wypożyczyć zapięcie do swojego jednośladu. Stacje naprawy rowerów i hulajnóg elektrycznych znajdują się przed wejściem głównym oraz przy wejściu od strony Ronda Rataje (w Alei Krzysztofa Komedy).

Komunikacja miejska

Dogodny dojazd do Posnanii zapewnia rozbudowana sieć komunikacji publicznej – tramwajowej i autobusowej. Dla osób podróżujących tramwajem najdogodniejszym rozwiązaniem będzie wysiąść na przystanku Kórnicka, przed głównym wejściem, lub przystanku Rondo Rataje i skierować się Aleją Artystów wprost do Posnanii. Podróżujący komunikacją autobusową powinni wysiąść na przystanku Rondo Rataje. Aktualny rozkład znajduje się na stronie:  https://www.mpk.poznan.pl/rozklad-jazdy

Bezpłatny parking
3300 miejsc parkingowych zlokalizowanych na parkingu podziemnym i wielopoziomowym.

We wszystkich strefach parkingu funkcjonuje system informacji o dostępności miejsc, dostępne są wygodne miejsca parkingowe dla rodzin. Na parkingu podziemnym znajdują się również miejsca dedykowane skuterom i motocyklom. Parkowanie samochodami z instalacją gazową dozwolone jest na parkingu wielopoziomowym.