Lista warsztatów:

☀4 LIPCA

ZIOŁOWA PŁUKANKA DO WŁOSÓW/MUSUJĄCE KULKI DO KĄPIELI

ziołowa płukanka do włosów to wspaniały naturalny sposób na pielęgnację nie tylko włosów, ale także skóry głowy. Tworzyć będziemy produkt odżywczy który w doskonały sposób nawilży naszą skórę głowy.

1 grupa/1 h; max 15 osób

 

☀5 LIPCA

OZDOBNE OPASKI

Mniej lub bardziej oryginalne ozdoby do włosów mamy dziś na wyciągnięcie ręki. Ale prawda jest taka, że prawdziwym skarbem są ozdoby wykonane własnoręcznie. Ozdoby z rzemyków, piórek, koralików.

1 grupa/1 h; max 15 osób

 

☀6 LIPCA

ZDOBIENIE STREET’OWYCH TOREB

Zrób swoją własną street’ową torbę, warsztaty zdobienie dużych eco toreb i plecaków z płótna, przy pomocy pinów, użycie szablonów graffiti 2 techniki: spray oraz gąbka mini craft (dla młodszych), zdobienie przy pomocy prasowanek, metodą nakrapianą farbami do tkanin, zdobienie łańcuszkami, koralikami.

1 grupa/1 h; max 15 osób

 

☀11 LIPCA

PIMP YOUR JEANS

Przyjdź z kurtką, spodniami, kamizelką itp. z jeansu, która już dawno się Tobie znudziła a my pokażemy Tobie za pomocą farb, naszywek, prasowanek jak można im nadać 2 życie i zmienić w oryginalny look.

1 grupa/1 h; max 15 osób

 

☀12 LIPCA

WIANKI FESTIWALOWE

Warsztaty dla osób kreatywnych, lubiących zabawę, stwórz swój własny festiwalowy wianek, wianki będziemy pleść z sztucznych kwiatów oraz piór.

1 grupa/1 h; max 15 osób

 

☀13 LIPCA

OLEJ LAWENDOWY DO MASAŻU/CUKROWA PASTA DO DEPILACJI

Olejek lawendowy do masażu które nie tylko regeneruje nasze ciało ale także wpłynie na nasz stan ducha. Lawenda bowiem uspokaja i odstresuje pomagając przywrócić równowagę emocjonalną.

1 grupa/1 h; max 15 osób

 

☀18 LIPCA

NASZYJNIKI Z LETNIMI MOTYWAMI

Lekkie rzemyki zdobione delikatnymi zawieszkami, muszelkami wspaniale uzupełnią Twoją letnią stylizacje.

1 grupa/1 h; max 15 osób

 

☀19 LIPCA

KAPELUSZE SŁOMKOWE

Wybierz się z nami w podróż po BOHO. Stwórz własny kapelusz z rozległym, miękkim rondem i modnym motywem BOHO – piórka, koraliki, rzemyki, kwiaty.

1 grupa/1 h; max 15 osób

 

☀20 LIPCA

ZDOBIENIE KOSZULEK

Dzieci/młodzież będą mogły wykonać nadruki na koszulkach lub czapkach techniką szablonów graffiti – Pod okiem fachowca (2 techniki: spray oraz gąbka mini craft dla młodszych).

1 grupa/1 h; max 15 osób

 

☀25 LIPCA

WARCABY HANDE MADE Z DREWNA I KAMIENI

Kawałek planszy drewnianej ręcznie szlifowanej oraz malowanej, odpowiedni dobór kamieni i ich oznaczenie, zdobądź się na kreatywność i wykonaj z nami swoją ulubioną grę.

1 grupa/1 h; max 15 osób

 

☀26 LIPCA

ECO DONICZKI Z DREWNA

Skrawek własnej natury na małym balkonie, mała oaza zieleni, kwietnik z drewnianej skrzynki to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci i dorosłych, podczas warsztatów będziemy szlifować, malować robić uchwyty lub mocowania do zawieszenia kwietników, sadzić kwiaty.

1 grupa/1 h; max 15 osób

 

☀27 LIPCA

RENOWACJA LEŻAKÓW Z BANERÓW

Dajemy leżakom 2 życie, naprawiamy, szlifujemy, malujemy i szyjemy z banerów nowe leżaki, które będą się wyróżniać swoją oryginalnością w ogródkach lub plażach miejskich.

1 grupa/1 h; max 15 osób

 

☀1 SIERPNIA

TORBY Z BANERÓW

Zrób swoją oryginalną torbę upcyclingową, wykonamy Współczesne torby z starych reklam i materiałów Posnanii, torby idealne na laptopa, dokumenty A4.

1 grupa/1 h; max 15 osób

 

☀2 SIERPNIA

FRESH FLOWER CROWN – DEKORACJA ŚCIENNA/KOŁA KWIATOWE

Pragniesz oryginalnego wyposażenia swojego wnętrza, wykonaj piękne dekoracje kwiatowe, które ozdobią Twój salon lub zawisną na drzwiach, koła kwiatowe wykonamy z sztucznych kwiatów oraz wstążek.

1 grupa/1 h; max 15 osób

 

☀3 SIERPNIA

SUN CATCHER

Magiczna ozdoba, która uznawana jest za amulet. Przy pomocy sznurków, , rzemyków, koralików, tasiemek i piór, stworzymy własny łapacz słońca, który ozdobi nasze balkony, ogródki.

1 grupa/1 h; max 15 osób

 

Jeśli szukacie fajnej miejscówki na weekendowy beforek, serdecznie zapraszamy na Fun Box! W każdą sobotę i niedzielę od 19:00 do 22:00 będziemy bawić się do muzyki granej live przez DJa! 🎶 Do zobaczenia!