Karta kredytowa Posnania Mastercard® objęta programem lojalnościowym mamBONUS, który stanowi atrakcyjny pakiet rabatów i nagród. Im więcej i częściej płacisz kartą, tym więcej zyskujesz! Organizatorem programu lojalnościowego mamBONUS jest Bank BNP Paribas Bank Polska S.A.

Jak działa

Dzięki programowi lojalnościowemu mamBONUS zbierasz punkty przy każdej płatności kartą kredytową Posnania MasterCard® i wymieniasz je na atrakcyjne nagrody! Płacąc w Posnanii, za każde wydane 1 zł otrzymujesz 3 punkty, a płacąc poza Posnanią za każde wydane 1 zł otrzymujesz 2 punkty.

Korzyści w programie

Karta kredytowa Posnania MasterCard® to szereg innych korzyści:

Odnawialny limit kredytowy – możesz go przeznaczyć na co tylko chcesz, dokonując płatności w sklepach lub wypłacając gotówkę.
Stała kontrola wydatków i spłaty dzięki systemowi bankowości internetowej Pl@net.
Dostęp do pieniędzy 24/7 w bankomatach i punktach sprzedaży oznaczonych znakiem Mastercard na całym świecie.
Płatności OnLine za zakupy w Internecie.
Płatności zbliżeniowe w ramach dostępnego limitu kredytowego.
Katalog nagród

Zebrane punkty wymieniasz na nagrody, których katalog znajduje się na stronie: https://mambonus.pl/katalog. Dodatkowo możesz korzystać z rabatów nawet do 50% u ponad 40. partnerów programu mamBONUS.

Usługi Posnanii w katalogu nagród!

Wymieniaj punkty na vouchery i korzystaj z usług Posnanii:

  • Wstęp do Posnania Premium Lounge;
  • Parking strzeżony;
  • Myjnia;
  • Porady stylistki;
  • Wynajem sali spotkań.

Szczegóły zasad przyznawania wszystkich rabatów u poszczególnych Partnerów mamBONUS, a także wymiany punktów na nagrody znajdują się na stronie https://mambonus.pl/

Jak przystąpić do programu lojalnościowego mamBONUS

Odwiedź stoisko Banku BNP Paribas znajdujące się na poziomie 0, obok linii kas Carrefour i zapytaj o szczegóły.

Oferta specjalna – Akcja promocyjna „Kredyt 0% na start”

Zakupy na raty 0% z Posnania Mastercard®

Załóż kartę kredytową Posnania MasterCard, zbieraj punkty mamBONUS, płać mniej za zakupy, korzystaj za darmo z rabatów oraz usług Posnanii i kupuj na raty 0%* (RRSO=14,29%).

*Szczegóły w regulaminie „Kredyt 0% na start”

Jak skorzystać z rat 0%? To proste!

  • Do końca drugiego miesiąca od zawarcia umowy o kartę zapłać nią za swoje zakupy jednorazową transakcją na kwotę minimum 300 zł;
  • W ciągu 14 dni od dokonania płatności zadzwoń pod numer 801 321 123 i wskaż transakcję, która ma zostać rozłożona na promocyjne raty.

Promocja obowiązuje do odwołania!

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 14,29%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4280,05 zł , oprocentowanie zmienne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 280,05 zł (w tym odsetki 208,05 zł, miesięczna opłata za kartę 6 zł), 11 miesięcznych rat równych wysokości 356,63 zł, 12 rata w wysokości 357,12 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 28.05.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Przez założenie karty kredytowej należy rozumieć zawarcie Umowy o Kartę Kredytową w Posnanii. Udzielenie kredytu oraz jego warunki uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej Klienta.

Regulaminy Sprzedaży Premiowej, „Program lojalnościowy mamBONUS” oraz „Kredyt 0% na start” obowiązują przez czas nieokreślony . Organizator może zakończyć Sprzedaż Premiową oraz program mamBONUS, podając informację o jej zakończeniu z co najmniej dwumiesięcznym wyprzedzeniem na stronie internetowej, na której dostępny jest regulamin.

Regulamin promocji „Kredyt 0% na start”  znajduje się na: https://www.bnpparibas.pl/repozytorium/umowy-i-regulaminy/produkty-banku-bgz-bnp-paribas-sa

Regulamin Sprzedaży Premiowej Programu lojalnościowego mamBONUS znajduje się na: https://mambonus.pl/regulaminy

Infolinia jest czynna całodobowo 7 dni w tygodniu. Koszt połączenia zostanie pobrany zgodnie z taryfą operatora.

Centrum Posnania sp. o.o. jest umocowane do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa finansowego w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów o kartę kredytową BNP Paribas Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, Xll Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 97 538 318 w całości wpłacony.