Łowcy Skarbów
Witamy w wesołym świecie piratów! Żywy i dynamiczny, soczysty i naprawdę zabawny! Kto nie marzył, aby choć na pięć minut dostać się na wyspę piratów i zdobyć trochę złota? Strzelać z armaty, ścigać się na pełnej prędkości i śpiewać pirackie piosenki – oto jest życie prawdziwego Pirata. Zanurzenie w wodzie, podmuchy wiatru, pułapka z sieci, a wszystko to pod odgłosy pirackich mieczy. Czy dostarczysz swój wózek ze złotem do celu? Wszystko w twojej mocy!

Turbo Force
Witamy na największej w świecie huśtawce, która ukrywa się wśród ośnieżonych szczytów górskich. Wokół piękne krajobrazy, ciekawe zagadki i kabina, która obraca się o 360 stopni. Czyste świeże powietrze, jasne niebo, nieprawdopodobna wysokość i twoja odwaga. Przetestuj siebie na wytrzymałość i dowiedz się jak wygląda prawdziwa ekstremalna zabawa!

Rajd Wolności
W tym mieście zawsze się walczy. Okrutny dyktator Carlos Domingez nie chce się poddać bez walki. Tu chodzi o wolność i niepodległość. Zwycięstwo oznacza koniec wojny. Jedyne, co trzeba zrobić to zebrać informacje i przygotować się przed ostateczną bitwą. Twoja misja nie jest prosta, bo zewsząd dobiegają strzały i wybuchy, krzyki i huk opancerzonych pojazdów. Motor crossowy i odwaga to wszystko, co masz. Przez chwiejne mosty, dachy zniszczonych budynków, przez ogień i dym. Kiedy z góry na ciebie leci czołg, wydaje się że niemożliwe jest wykonanie twojej misji. No hej! Taki jak Ty nie podda się! Sprawdź swoją siłę i udowodnij, że Jesteś godny tytułu Majora Wywiadu!

Przejazd Jeepem „Babylon”
Grupa przyjaciół uczestniczy w corocznym rajdzie samochodowym po Afryce. Ale w tym roku wyprawę popsuły poważne nieprzyjemności. Na terytorium Libii jednego z uczestników ukąsił jadowity wąż. Przyjaciele udzielili mu pierwszej pomocy, ale musieli zboczyć ze znanej im trasy, aby znaleźć pomoc medyczną.

Ogromna prędkość, ostre zakręty i wiatr w twarz. Na rozległej pięknej, ale bardzo niebezpiecznej pustyni Sahara, gdzie za każdym zakrętem może czekać pułapka. Gorący piasek ciągle bije na skórze i „tnie” oczy. Na horyzoncie piaskowa burza,  przesłania słońce. Myślisz, że gorzej być nie może? A z przodu czeka na Was gorąca wojskowa „niespodzianka”!

Na Skraju
Co może być przyjemniejsze od uczucia latania? Tylko wolne latanie z dużą prędkością w pięknych górach Tybetu! Witamy w świecie bez granic! Niebezpieczne klify, ekstremalne zmiany wysokości, lot nad gejzerami i szczytami gór – wszystko to jest prawdziwe. Tylko wyobraź sobie. Podchodzisz do krawędzi skały, patrzysz w dół i widzisz, że tu ci pomoże tylko Twoja odwaga. A teraz załóż specjalny kombinezon do latania i przygotuj się lawirować między słupami gorącej wody i skałami w towarzystwie prawdziwych przyjaciół. Ale bądź również gotowy na twarde lądowanie!

Strażnicy Pustyni
Zapraszamy w podróż do Starożytnego Egiptu. Parzący piasek, gorące powietrze, oślepiające słońce a wokół tajemnicze Piramidy. Przed nami skarby i przygoda dla najbardziej odważnych i zdesperowanych poszukiwaczy. Żywe krajobrazy, nieoczekiwane przeszkody, nurkowanie w zimnych wodach Nilu i ostre podjazdy do jasnego nieba. Twoja nagroda czeka na Ciebie w jednej z Piramid. Czy poradzisz sobie z ruchomymi pułapkami? Czy zostaniesz żywy po spojrzeniu w oczy gospodarzowi Piramidy? Wszystko jest w twoich rękach!